6 күчәрле дат басмас корыч алюминий эретеп ябыштыру робототехникасы эш станциясе

Функция
1. Роботның урнаштырылган кабель конструкциясе роботка комачауламыйча хәрәкәт итәргә мөмкинлек бирә, ә эш урынының урнашуы чиста һәм тәртипле
2. Робот белән идарә итү корпусы 11 күчәрне идарә итә ала, катлаулы PLC көйләүләреннән һәм урынны биләп алудан саклана
3. JHY роботы һәм позиционер синхронлаштырылырга мөмкин, һәм позиционер әйләнгәндә робот бер үк вакытта эретеп ябыштыра ала, бу эш урынын түгәрәк эретеп ябыштыру өчен аеруча кулай итә.
4. Лазер датчиклары, куркынычсызлык пәрдәләре һәм куркынычсызлык коймалары кебек төрле ярдәмче җиһазлар бар.
5. Идарә итү системасы берничә эретеп ябыштыру процессы пакетын үз эченә ала, алар төрле эш кисәкләре өчен төрле эретеп ябыштыру режимнарын кулланырга мөмкинлек бирә.
Позиционерның техник параметры
| Модель | JHY4030D-080 |
| Номиналь керү көчәнеше | Бер фазалы 220В, 50/60Гц |
| Мотор изоляциясе калькуляторлары | F |
| Эш өстәле | Диаметры 800 мм (үзгәртеп була) |
| Авырлык | Якынча 400 кг |
| Макс. файдалы йөк | Күчәр буенча йөкләнеш ≤300кг / ≤500кг / ≤1000кг (> 1000кг көйләнергә мөмкин) |
| кабатланырлык | ±0,1 мм |
| Тукталыш позициясе | Теләсә нинди вазифа |
Робот эш станциясе компонентлары
1. Эретеп ябыштыру роботы:
Төре: MIG эретеп ябыштыру роботы-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG эретеп ябыштыру роботы: BR-1510B, BR-1920B
Лазер белән эретеп ябыштыру роботы: BR-1410G, BR-1610G
2. Позиционер
Модель: JHY4030D-080
Төре: 1 күчәрле горизонталь әйләнүче позиционер
3. Эретеп ябыштыру өчен көч чыганагы
Төре: 350A/500A эретеп ябыштыру өчен электр чыганагы
4. Эретеп ябыштыру коралы
Төре: һава белән суытыла торган мылтык, су белән суытыла торган мылтык, этеп-тартып торучы мылтык
5.Факел чистарту станциясе:
Модель: SC220A
Төре: Автоматик пневматик эретеп ябыштыру фонарен чистарту
Башка робот эш урыны перифериясе
1. Робот хәрәкәтләнүче рельс
Модель: JHY6050A-030
2. Лазер сенсоры (ихтыярый)
Функция: эретеп ябыштыруны күзәтү, урнаштыру
3. Куркынычсызлык пәрдәсе (ихтыярый)
Саклау арасы: 0,1-2 м, 0,1-5 м; саклагыч биеклеге: 140-3180 мм
4. Куркынычсызлык коймасы (ихтыярый)
5.PLC шкафы (ихтыярый)












