автоматик эретеп ябыштыру робот чишелеше

Ышанычлы эш урынын ничек сайларга?
Башта безгә эш материалы, калынлыгы, үлчәмнәре, авырлыгы кебек детальләрне сөйләгез.
аннары таләпләрегезне әйтегез: сезгә кирәк булган эретеп ябыштыру эффекты, куркынычсыз эш шартлары һ.б.
аннары без сезнең җитештерү процессы турында сөйләшәбез, сез кисү эшен ничек башкарасыз? Бер өлештән икенчесенә тайпылыш зурмы?
Ниһаять, без төрле кушымталар һәм заказ бирүченең җитештерү процессына туры китереп яраклы робототехника, позиционерлар, робот рельслары, лазер датчиклары, куркынычсызлык яктырткычлары пәрдәләре, куркынычсызлык коймалары һ.б. тәкъдим итәбез.
Позиционерның техник параметры
| Модель | JHY4030U-120 |
| Номиналь керү көчәнеше | Бер фазалы 220В, 50/60Гц |
| Мотор изоляциясе калькуляторлары | F |
| Әйләндергеч зурлыгы | 1200X650 мм (үзгәртеп була) |
| Авырлык | Чын авырлыкка карагыз |
| Макс. файдалы йөк | Күчәр буенча йөкләнеш ≤300кг / ≤500кг / ≤1000кг (> 1000кг көйләнергә мөмкин) |
| кабатланырлык | ±0,1 мм |
| Тукталыш позициясе | Теләсә нинди вазифа |
Робот эш станциясе компонентлары
1. Эретеп ябыштыру роботы:
Төре: MIG эретеп ябыштыру роботы-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG эретеп ябыштыру роботы: BR-1510B, BR-1920B
Лазер белән эретеп ябыштыру роботы: BR-1410G, BR-1610G
2. Позиционер
Төрле төр: 1 күчәрле, 2 күчәрле, 3 күчәрле позиционер, йөкләнеш: 300/500/1000 кг яки шәхси заказ буенча
3. Җир өслеге рельсы
Төре: 500/1000 кг йөк күтәрә, өстәмә рәвештә ≥3 м озынлыкта.
4. Эретеп ябыштыру машинасы
Төре: 350A/500A эретеп ябыштыру аппараты
Характеры: углерод корыч, дат басмас корыч алюминий һәм гальванизацияләнгән эретеп ябыштыру өчен кулланылырга мөмкин
5. Эретеп ябыштыру фонаре:
Төре: 350A-500A, һава белән суытыла, су белән суытыла, этеп-тартылып
6.Факел чистарту станциясе:
Төре: Автоматик пневматик эретеп ябыштыру фонарен чистарту
Функция: эретеп ябыштыру чыбыгын кисү, фонарь чистарту, май сиптерү
7. Лазер сенсоры (ихтыярый)
Функция: эретеп ябыштыруны күзәтү, урнаштыру
8. Куркынычсызлык пәрдәсе (ихтыярый)
Функция: гадәттә куркынычсызлык пәрдәсен каплап, кешеләрне нәтиҗәле яклау өчен куркынычсызлык коймасына урнаштырыла
9. Куркынычсызлык коймасы (ихтыярый)
Функция: Персоналның иминлеген саклау өчен җиһазларны изоляцияләү өчен робот эш урынының читенә урнаштырылган
Төргәк: Агачтан ясалган тышлыклар
Китерү вакыты: алдан түләү алынганнан соң 40 көн












