Югары төгәллекле RV редукторын эретеп ябыштыру позиционеры

Тасвирлама
● Эретеп ябыштыру позиционеры эш өстәлен әйләндерү җайланмасыннан, әйләндерү җайланмасыннан һәм электр белән идарә итү системасыннан тора.
● Позиционерның хәрәкәтен башлау һәм туктату төймәсе белән тиз идарә итәргә мөмкин.
● Башка җиһазлар белән бәйләнешне контрольдә тоту функциясен киңәйтү.
● компакт күләм, матур тышкы кыяфәт, җиңел авырлык һәм җиңел эшләү өстенлекләре белән.
● Заказ бирүченең эш кисәге һәм эретеп ябыштыру процедурасы буенча махсус дизайн тәкъдим ителә
Позиционерның әйләндергеч таблосы түгәрәк яки югарыдагы формада ясалырга мөмкин.
Эретеп ябыштыру өчен винтовканың зурлыгын һәм күчәрдәге йөкләнешне көйләргә мөмкин.
● Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa кебек башка робот маркаларына яраклаштырылырга мөмкин. (мотор рәсемен клиентлар тәкъдим итәргә тиеш, аннары без урнаштыру тишеген мотор рәсеменә нигезләнеп калдырабыз)
PLC шкафы өстәмә рәвештә урнаштырыла.
Позиционер диаметры
| Модель | JHY4030U-120 |
| Номиналь керү көчәнеше | Бер фазалы 220В, 50/60Гц |
| Мотор изоляциясе классы | F |
| Эш өстәле | 1200 * 650 мм / диаметр 1200 мм (үзгәртеп була) |
| Авырлык | Якынча 400 кг |
| Макс. файдалы йөк | Күчәр буенча йөкләнеш ≤300кг / ≤500кг / ≤1000кг (> 1000кг көйләнергә мөмкин) |
| кабатланырлык | ±0,1 мм |
| Тукталыш позициясе | Теләсә нинди вазифа |
Безнең эретеп ябыштыру позиционерының төп продуктлары
1 күчәрле баш-койрык әйләндерү тибындагы эретеп ябыштыру позиционеры
1 күчәрле башлы вертикаль әйләндерүле эретеп ябыштыру позиционеры
1 күчәрле горизонталь әйләнүче эретеп ябыштыру позиционеры
2 күчәрле P тибындагы эретеп ябыштыру позиционеры
2 күчәрле U типтагы эретеп ябыштыру позиционеры
2 күчәрле L тибындагы эретеп ябыштыру позиционеры
3 күчәрле горизонталь эретеп ябыштыру позиционеры
3 күчәрле өскә-аска әйләндереп эретеп ябыштыру позиционеры
Төргәк: Агачтан ясалган тышлыклар
Китерү вакыты: алдан түләү алынганнан соң 40 көн
еш бирелә торган сораулар
С: Без сәүдә компаниясеме яки җитештерүчеме?
A: Без 10 елдан артык тәҗрибәсе булган җитештерүче.
С: Сезнең үзегезнең эретеп ябыштыру робототехникагыз бармы?
Җ: Әйе. Без шулай ук робототехника җитештерүче.
С: Сезнең завод кайда урнашкан? Мин анда ничек бара алам?
A: Безнең завод Кытайның Уси шәһәрендә урнашкан.
С: Продукция сыйфатына ничек гарантия бирә аласыз?
Җ: Безнең җитештерү процессында катгый сыйфат контроле системасы бар һәм без клиентларны китерү алдыннан продукт сыйфатын тикшерергә чакырабыз.
С: Гарантия вакыты күпме?
Җ: Бер ел.






