Югары нәтиҗәле 3 күчәрле әйләнүче эретеп ябыштыру позиционеры
Позиционер үлчәмнәре

Тасвирлама
● Бу 3 күчәрле позиционер эш өстәле әйләндерү җайланмасыннан, рамка горизонталь әйләндерү җайланмасыннан һәм электр белән идарә итү системасыннан тора.
● Бер позиционерда 2 эш өстәле, эш материалын бер якка гына йөкли һәм бушата, эш нәтиҗәлелеге бик яхшыртылды һәм урын кысылды
● Позиционерның хәрәкәтен башлау һәм туктату төймәсе белән тиз идарә итәргә мөмкин.
● Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa кебек башка робот маркаларына яраклаштырылырга мөмкин. (мотор рәсемен клиентлар тәкъдим итәргә тиеш, аннары без урнаштыру тишеген мотор рәсеменә нигезләнеп калдырабыз)
PLC шкафы өстәмә рәвештә урнаштырыла.
Позиционер диаметры
| Модель | JHY4030S-180 |
| Номиналь керү көчәнеше | Бер фазалы 220В, 50/60Гц |
| Мотор изоляциясе классы | F |
| Эш өстәле | 1800 * 800 мм (үзгәртеп була) |
| Авырлык | Якынча 1600 кг |
| Макс. файдалы йөк | Күчәр буенча йөкләнеш ≤300кг / ≤500кг / ≤1000кг (> 1000кг көйләнергә мөмкин) |
| кабатланырлык | ±0,1 мм |
| Тукталыш позициясе | Теләсә нинди вазифа |
Безнең эретеп ябыштыру позиционерының төп продуктлары
1 күчәрле баш-койрык әйләндерү тибындагы эретеп ябыштыру позиционеры
1 күчәрле башлы вертикаль әйләндерүле эретеп ябыштыру позиционеры
1 күчәрле горизонталь әйләнүче эретеп ябыштыру позиционеры
2 күчәрле P тибындагы эретеп ябыштыру позиционеры
2 күчәрле U типтагы эретеп ябыштыру позиционеры
2 күчәрле L тибындагы эретеп ябыштыру позиционеры
2 күчәрле күтәргеч L тибындагы эретеп ябыштыру позиционеры
3 күчәрле горизонталь эретеп ябыштыру позиционеры
3 күчәрле өскә-аска әйләндереп эретеп ябыштыру позиционеры
2 күчәрле запас белән көйләнә торган баш-койрык эретеп ябыштыру позиционеры
Төргәк: Агачтан ясалган тышлыклар
Китерү вакыты: алдан түләү алынганнан соң 40 көн
еш бирелә торган сораулар
С: Без сәүдә компаниясеме яки җитештерүчеме?
A: Без 10 елдан артык тәҗрибәсе булган җитештерүче.
С: Сезнең үзегезнең эретеп ябыштыру робототехникагыз бармы?
Җ: Әйе. Без шулай ук робототехника җитештерүче.
С: Позиционерны клиент логотибына куярга мөмкинме?
Җ: Әйе, без анда сезнең үзегезнең логотипыгызны куя алабыз.
С: Продукция сыйфатына ничек гарантия бирә аласыз?
Җ: Безнең җитештерү процессында катгый сыйфат контроле системасы бар һәм без клиентларны китерү алдыннан продукт сыйфатын тикшерергә чакырабыз.
С: Гарантия вакыты күпме?
Җ: Бер ел.






