кечкенә детальләр өчен роботлаштырылган эретеп ябыштыру эш урыны
Позиционерның техник параметры
| Модель | JHY4010U-050 |
| Номиналь керү көчәнеше | Бер фазалы 220В, 50/60Гц |
| Мотор изоляциясе калькуляторлары | F |
| Эш өстәле | Диаметры 500 мм |
| Авырлык | Чын авырлыкка карагыз |
| Макс. файдалы йөк | Күчмә йөкләнеш 100 кг |
| кабатланырлык | ±0,1 мм |
| Тукталыш позициясе | Теләсә нинди вазифа |
Робот эш станциясе компонентлары
1. Эретеп ябыштыру роботы:
Төре: MIG эретеп ябыштыру роботы-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG эретеп ябыштыру роботы: BR-1510B, BR-1920B
Лазер белән эретеп ябыштыру роботы: BR-1410G, BR-1610G
2. Позиционер
Модель: JHY4010U-050
Төре: 2 күчәрле позиционер
3. Эретеп ябыштыру өчен көч чыганагы
Төре: 350A/500A эретеп ябыштыру өчен электр чыганагы
4. Эретеп ябыштыру фонаре
Төре: һава белән суытыла торган фонарь, су белән суытыла торган фонарь, этеп тартып торучы фонарь
5.Факел чистарту станциясе:
Модель: SC220A
Төре: Автоматик пневматик эретеп ябыштыру фонарен чистарту
Башка робот эш урыны периферияләре
1. Робот хәрәкәтләнүче рельс
Модель: JHY6050A-030
2. Лазер сенсоры (ихтыярый)
Функция: эретеп ябыштыруны күзәтү, урнаштыру
3. Куркынычсызлык пәрдәсе (ихтыярый)
Саклау арасы: 0,1-2 м, 0,1-5 м; саклагыч биеклеге: 140-3180 мм
4. Куркынычсызлык коймасы (ихтыярый)
5.PLC шкафы (ихтыярый)
Эретеп ябыштыру материалы
Дат басмас корычтан эретеп ябыштыру
Алюминий белән эретеп ябыштыру
Углеродлы корыч белән эретеп ябыштыру
Гальванизацияләнгән торба/торба/пластина белән эретеп ябыштыру
Салкын рулонлы эретеп ябыштыру
Кушымта
Автомобиль детальләре, велосипед детальләре, автомобиль детальләре, корыч җиһазлар, яңа энергия, корыч конструкцияләр, төзелеш техникасы, фитнес җиһазлары һ.б.
Пакет:Агачтан ясалган тышлыклар
Китерү вакыты:Алдан түләү алынганнан соң 40 көн
еш бирелә торган сораулар
С: Миңа яраклы робот тәкъдим итү өчен нинди мәгълүмат бирергә кирәк?
Җавап: Зинһар, эшләнгән кисәкнең материалын, калынлыгын, эретеп ябыштыру урынын, үлчәмнәрен һәм авырлыгын кертеп, аның җентекле рәсемнәрен бирегез.
С: Сез безнең продукт өчен шәхси хезмәт күрсәтә аласызмы?
Җавап: Әйе. Без сезгә сезнең конкрет продуктыгызга туры китереп профессиональ роботлаштырылган эретеп ябыштыру системасы чишелешләрен тәкъдим итәчәкбез. Сезгә бары тик продукт рәсемнәрегезне һәм эретеп ябыштыру таләбен җибәрергә генә кирәк, аннары без сезнең өчен шәхси техник тәкъдим ясарбыз.
С: Гарантия вакыты һәм китерү вакыты нинди?
Җавап: Гарантия срогы 12 ай. Ә китерү вакыты сезнең депозитны алганнан соң 30 көн эчендә.
С: Мин безнең продуктның эретеп ябыштыру сыйфатын белү телим, нәрсә эшләргә кирәк?
Җавап: Сез үрнәкләрегезне безнең заводка сынап эретеп ябыштыру өчен җибәрә аласыз. Сынап эретеп ябыштырганнан соң, без сезгә белешмә өчен эретеп ябыштыру видеосын һәм рәсемнәрен җибәрәчәкбез. Шулай ук, без үрнәкләрне тикшерү өчен сезгә кире җибәрәчәкбез.












